Kde pomáháme

Ve vodě nežíjí jen vodníci

Snažíme se pomáhat v našem blízkém okolí. Proto každý rok pořádáme několik rybářských závodů s názvem " Ve vodě nežijí jen vodníci" pro mateřské školy v našem okolí. Nejen, že děti stráví den s opravdovím vodníkem, ale uvidí i krásné ryby a zahrají si zábavné hry.

Pokud by jste se chtěli našich závodů zúčastnit i Vy, stačí nás kontaktovat 

na emailu: info@rybarislapanice.cz

Rybářské závody ZŠ

 Myslíme si, že je důležité ukázat dětem, že chvíle strávené v přírodě u vody s kamarády, jsou mnohem lepší než dívání se do obrazovky telefonu. Proto každý rok pořádáme rybářské závody pro Základní školy v našem okolí. 

Vojtovy rybářské závody

Vojtovy závody jsou věnovány skvělému mladému rybáři, který bohužel už není mezi námi. Na jeho počest, každý rok připravujeme pro děti a jejich rodiče, rybářské závody zpestřené o různé zábavné aktivity. Po celou dobu závodů je veřejně přístupná kasička kam každý může finančně přispět. Výtěžek z celé akce poté věnujeme potřebným dětem do Dětského centra Kladno. Tak se neostýchejte a doražte.

DĚTSKÝ RYBÁŘSKÝ KROUŽEK

Na našem rybářském kroužku budou mít mladí rybáři možnost seznámit se s přírodou, životem ve vodě  a nauči se základním rybářským dovednostem. Kroužek se bude konat každou druhou sobotu od 10.00 do 12.00 hod na rybníce ve Šlapanicích.

Kroužek bude organizován pod vedením předsedy MO pana Jaroslava Vaise a Romana Holečka.

Tak se neostýchejte a přijďte se něco nového naučit. 

Bližší informace na tel.  723 461 665,  733 729 109