Mládež

DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
V sobotu 23.června 2018 se na Šlapanickém rybníku uskutečnily Dětské rybářské závody. I přes nepříznivé počasí přijelo 20 dětí. Úlovky byly velmi pěkné, celkem bylo vytaženo 226 kusů ryb, z toho 217 bílých ryb a 9 kaprů.
Pořadí:
1. místo Michal NOVOTNÝ (MO Mělník) 550 b. za 110 ks bílých ryb, 2. místo Sebastián ZÍMA 315 b. za 63 ks bílých ryb, 3.místo Jakub PARPEL 125 b. za 2 ks bílé ryby a 3 ks kapra.
Největší rybu-kapra o délce 52 cm ulovil Jiří SKLENIČKA (MO Slaný).
Výbor MO Šlapanice děkuje za zdárný průběh závodu vzorným závodníkům a jejich doprovodu, jako vždy organizátorům za pečlivou přípravu a starost o účastníky a sponzorům závodu.

Další vybrané fotografie a video je na našich facebookových stránkách

https://www.facebook.com/Rybari-Slapanice-1523942441175748/

Máte-li-zájem o všechny pořízené fotografie, pište na e-mail vladimir0365@seznam.cz

VE VODĚ NEŽIJÍ JEN VODNÍCI.
V pátek 27. dubna 2018 dopoledne přivítali Šlapaničtí rybáři na svém rybníku děti z Mateřských škol Mšené-lázně, Zlonice, Martiněves a Kmetiněves. Počasí se navzdory chladnému ránu vydařilo, připravený program se dětem líbil, zvláště pak ukázka živých ryb a focení s vodníkem. Nejvíce je však potěšilo připravené občerstvení, připravené s podporou sponzora akce – Cvrčovické pekárny.
Na závěr každý účastník obdržel od předsedy Místní organizace pana Jaroslava Vaise diplom a dárkový balíček.
Poděkování za hezké dopoledne a hladký průběh akce patří skvělým dětem a jejich učitelkám, organizačnímu týmu pod vedením Štěpána Hankociho a sponzorům MO.

Další vybrané fotografie a video je na našich facebookových stránkách

https://www.facebook.com/Rybari-Slapanice-1523942441175748/

Máte-li-zájem o všechny pořízené fotografie, pište na e-mail vladimir0365@seznam.cz

SOUTĚŽ O PUTOVNÍ POHÁR „ŠLAPANICKÝ KAPŘÍK“ středa 13.6.2018
1. ročník rybářské soutěže o putovní pohár se i přes nepříznivé počasí vydařil. Desetičlenná družstva ze 3. – 9. tříd ZŠ Mšené-lázně, Zlonice a Kmetiněves statečně bojovala s deštěm, chladem a silným větrem. Odměnou jim byly krásné úlovky a skvělé rybářské zážitky. Pořadatelé jim připravili vynikající podmínky, včetně horkého čaje a bohatého občerstvení. Z vítězství a zisku putovního poháru se radovalo družstvo ze ZŠ Mšené-lázně, druzí byli malí rybáři ze Zlonic a třetí ZŠ Kmetiněves. Všechna družstva obdržela krásné medaile a dárkové tašky. Zlatým hřebem pak byly obrovské sladké koláče a čepice od sponzorů akce CVRČOVICKÁ PEKÁRNA a RYBÁŘSKÉ POTŘEBY „U PETRA“. Velké poděkování za zdařilý průběh akce patří ukázněným dětem, pedagogickému doprovodu ZŠ, sponzorům a pořadatelskému týmu Šlapanických rybářů, tradičně pod vedením předsedy MO Jaroslava Vaise a Štěpána Hankociho.
Díky a těšíme se na příští rok!

INFORMACE O PRÁCI MÍSTNÍ ORGANIZACE ČRS S MLÁDEŽÍ.
Každé pondělí od 13 do 14 hodin v ZŠ Zlonice a každé úterý od 14 do 15 hodin                       v ZŠ Mšené-lázně probíhá rybářský kroužek pod vedením Jaroslava Vaise, předsedy MO Šlapanice.